OGŁOSZENIA PARAFIALNE 25 września 2022 roku, XXVI Niedziela Zwykła, rok C

 1. Do 28 września będziemy modlić się nowenną przed Uroczystością Świętych Archaniołów. Nowenna codziennie o godz. 17.15.
 2. 28 września, w środę, zapraszamy do udziału w modlitwie Koronką do Bożego Miłosierdzia. Rozpoczęcie o godz. 15.00 przy Krzyżu Kosynierów na ul. Kubika.
 3. W sobotę rozpoczynamy miesiąc październik poświęcony Matce Bożej. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: w dni powszedni o godz. 16.45, w niedziele o godz. 16.30.
 4. 1 października, Pierwsza Sobota Miesiąca, nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi od godz. 16.15. W tym dniu odbędzie się XII Pielgrzymka Róż Różańcowych Diecezji Sandomierskiej w Sanktuarium MB Bolesnej w Radomyślu nad Sanem. Zapisy na wspólny wyjazd w zakrystii.
 5. 2 października, Pierwsza Niedziela Miesiąca. Niedziela adoracyjna. O godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe. Po Mszy św. spotkanie formacyjne i zmiana tajemnic.
 6. 2 października w Niedzielę na Mszy św. o godz. 10:30 poświęcenie różańców dla dzieci I Komunijnych.
 7. Dziękujemy Mieszkańcom z ul. Kr. Jadwigi 1 za sprzątanie kościoła i ofiarę w wysokości 20 złotych. W piątek na godz. 18.30 do sprzątania kościoła zapraszamy Mieszkańców z ul. B. Głowackiego 2 (nr 1-38).
 8. Wspólnota Dzieła Intronizacji Najświętszego Serca Jezusa zaprasza wszystkich chętnych na cotygodniową czwartkową adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej wieczorowej wynagradzającą za grzechy i zniewagi wyrządzone Sercu Jezusa.
 9. Ofiary na potrzeby kościoła:

– z ul. Kołłątaja – 600 złotych

– z ul. Energetyków – 200 złotych

– z ul. Kr. Jadwigi – 200 złotych

– z ul. Witosa – 100 złotych

– bezimienna – 100 złotych

 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W sprzedaży „Gość niedzielny” i „Niedziela”.
 • Parafia Koniemłoty zaprasza do udziału w pielgrzymce do Sanktuarium MB Łaskawej w Krzeszowie na Dolnym Śląsku w dniach 15 – 16 października. Koszt 400 złotych.
 • Informacja Parafialnego Zespołu Caritas:

Prosimy osoby zapisane do programu pomocy żywnościowej o odbiór nowej dostawy w dniach: 28 września i 05 października.

 1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim ofiarodawcom na rzecz naszego kościoła i naszej parafii. W ich intencji oraz wszystkich przeżywających w tym tygodniu rocznicę urodzin, imienin, ślubu. W intencji chorych, samotnych i opuszczonych. W intencji całej naszej wspólnoty parafialnej pomódlmy się o Boże błogosławieństwo przez wstawiennictwo Matki Bożej: Pod Twoją obronę…