OGŁOSZENIA PARAFIALNE 5 luty 2023 roku, V Niedziela Zwykła Roku A

  1. Składamy serdeczne podziękowania Osobom, które zaangażowały się w pomoc przy rozbieraniu dekoracji świątecznych – „Bóg zapłać”.
  2. Dziś Pierwsza Niedziela Miesiąca. Niedziela adoracyjna. O godz. 16.30 wspólny różaniec. Po nabożeństwie Msza święta, spotkanie formacyjne i zmiana tajemnic.
  3. 11 lutego, w sobotę, wspomnienie NMP z Lourdes, a także Światowy Dzień Chorego. Wszystkich chorych zapraszamy na Mszę świętą o godz. 9.00, podczas której udzielimy Sakramentu Namaszczenia Chorych. Bardzo prosimy rodziny o przywiezienie do kościoła chorych oraz osób w podeszłym wieku, których stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w Eucharystii.
  4. Wspólnota Dzieła Intronizacji Najświętszego Serca Jezusa zaprasza wszystkich chętnych na cotygodniową czwartkową adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej wieczorowej wynagradzającą za grzechy i zniewagi wyrządzone Sercu Jezusa.
  5. Dziękujemy Mieszkańcom z ul. Czarnieckiego 15 za sprzątanie kościoła i ofiarę w wysokości 240 złotych. W piątek, na godz. 18.00 do sprzątania kościoła zapraszamy Mieszkańców z ul. Czarnieckiego 17.
  6. Ofiary na potrzeby kościoła:

– z ul. T. Kościuszki – 500 złotych

– z ul. B. Głowackiego – 300 złotych

– z ul. Gen. Zajączka, Kosynierów, Batalionów Chłopskich – po 100 złotych

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W sprzedaży „Gość niedzielny” i „Niedziela”.
  2. Każdego 24 miesiąca o godz. 17. 00 wprowadzamy w naszym kościele Nabożeństwo do MB Wspomożenia Wiernych. Prośby i dziękczynienia będzie można składać do skrzynki umieszczonej przy ołtarzu MBWW.
  3. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim ofiarodawcom na rzecz naszego kościoła i naszej parafii. W ich intencji oraz wszystkich przeżywających w tym tygodniu rocznicę urodzin, imienin, ślubu. W intencji chorych, samotnych i opuszczonych. W intencji całej naszej wspólnoty będziemy modlić się o Boże błogosławieństwo podczas wystawienia Najświętszego Sakramentu.